شکایت امیرحسین علوی از یک خبرنگار و مشاور سابق خود

شکایت امیرحسین علوی از یک خبرنگار و مشاور سابق خود

گیل ندا: دوست و دشمن به این اذعان دارند که وقتی فضا مناسب باشد تمامیت برای او حق مشروع محسوب می شود و به قولی دکترین مدیریت او بیشتر به سلطنت گرایش دارد.
دیدگاهی که در آن کسی مجال اظهار نظری خلاف میل حضرت آقا را نداشته و با متخلفین و معرضین به امیال جنابشان به بدترین شکل ممکن از قبیل لغو قرارداد در شب عید و محرومیت از ادامه فعالیت در جایگاههای مختلف برخورد می شود و این همه مفهومی است که سیدامیرحسین علوی از مدیریت برداشت کرده است.

بماند که در این مسیر همواره شب خوش نتیجه روزهای پرتنش آقای رییس نبوده و انزوای امروز و پراکندگی دوستان دیروز نتیجه همین تندروی ها محسوب می گردد.
فارغ از پرداختن به دوره ریاست جناب امپراطور و تبعات آن برای مدیریت شهری( که قطعا بزودی به آن خواهیم پرداخت) شکایت وی از یک خبرنگار آن هم از جایگاه ریاست شورا نکته ای است که توجه نگارنده را به خود جلب کرده است.

مطلعین در جریان هستند که رسانه یکی از ابزارهای مورد علاقه جناب علوی برای ایجاد فضا و بستر کنش های مد نظر و ایضا الطفات هر صدای مخالفی است و همواره با هر ترفندی سعی در حفظ و به قولی لشکرکشی رسانه ای را دارد و ایادی وی در این حوزه همواره قصد ایجاد اجماع نظر فعالین رساله بر له آقای امپراطور را دارند حال در این بین مرور زمان و برخوردهای از بالا به پایین حضرت اقا باعث می گردد که برخی فعالین رسانه که شرف قلم خود را به منافع هیچ طیف و شخص خاصی گره نمیزنند زبان به انتقاد گشوده و خاطر همایونی آقای علوی را مکدر کنند و اینجاست که باید در آتشفشان غضب ایشان گرفتار گشته و بدون در نظر گرفتن خدمات گذشته جوری تنبیه شوند که موجبات درس عبرت سایرین گردند.

در تازه ترین سلسه اقدامات قهریه جناب امپراطور شاهد شکایت ایشان از دوست خبرنگار و مشاور سابق خود هستیم که در نوع خود در بین فعالین سیاسی و مدیران شهریامری بی نظیر است!!!
شکایتی که در پی انتقاد خبرنگار خوشنام و با سابقه رشت از برخی عملکردهای پوپولیستی و نمایشی با هدف گذاری انتخاباتی مطرح گردید و امروز آقای خبرنگار را به میز محاکمه کشانده است...

باید تاسف خورد به حال شهری که مدیران آن تاب چند انتقاد ساده، دلسوزانه و صحیح را از عملکرد خود که نقاط ضعف متعددی بارزترین خصوصیت آن است ندارند لیکن در پشت تریبون های خود برای ایجاد ویترینی قابل توجه دم از آزادی بیان و حمایت از انتقاد سازنده میزنند!

آقای علوی شما چرا؟؟؟
شما که در استفاده از رسانه در هر شکل خود(اسرار ازل را هم تو دانی و هم من) صاحب سبک هستید چرا؟؟
شکایت از رسانه برازنده شما نیست...

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

گیل ندا
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.