K2 Listing

K2 Listing

کاروان ایران در روز پنجم المپیک توکیو مسابقات مهمی را پیش روی خود دارد.

پنجمین روز از المپیک ‌۲۰۲۰ توکیو فردا، چهارشنبه برگزار می‌شود و نمایندگان ایران در روزی شلوغ در هفت رشته به مصاف حریفان خود می‌رودند.  

در رشته‌های والیبال، بدمینتون، شمشیربازی،  بسکتبال، دوچرخه سواری، تیرو کمان و بوکس ورزشکارانی از ایران حضور دارند که رقابت خود را در روز پنجم آغاز می‌کنند.  

والیبال:

تیم ملی والیبال ایران فردا در سومین دیدار خود از گروه A و از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه صبح مقابل کانادا به میدان می‌رود. ملی‌پوشان در دو دیدار خود مقابل لهستان و ونزوئلا پیروز شده‌اند و اکنون به دنبال کسب سومین برد پیاپی خود در دیداری مهم هستند. کانادا در بازیهای قبلی خود ۳-۲ به لهستان باخته و با حساب ۳ بر یک هم مغلوب ژاپن شده است.

بدمینتون:

ثریا آقایی که در اولین دیدار خود از رقابت‌های گروه G نماینده مالدیو را شکست داد، از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح مقابل هه بینگ جیائو از چین به میدان می‌رود.

آقایی تنها بدمینتون باز ایران در المپیک ۲۰۲۰ است که توانست به ۱۳ سال ناکامی بدمینتون ایران در کسب سهمیه پایان دهد و جواز حضور در بازی‌های توکیو را کسب کند.

شمشیربازی: 

تیم ملی شمشیربازی ایران در بخش تیمی سابر از ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ایتالیا می‌رود. ملی‌پوشان شمشیربازی که از کسب مدال انفرادی این ماده ناکام بودند اکنون شانس خود را در بخش تیمی امتحان می‌کنند.  

بسکتبال:

تیم ملی بسکتبال ایران در دومین بازی خود مقابل تیم آمریکا به میدان می‌رود. این دیدار سخت از ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه صبح آغاز خواهد شد و ملی‌پوشان که در طول تاریخ حضورشان در المپیک تنها یک برد در ۷۳ سال قبل کسب کرده‌اند، مقابل برترین تیم بسکتبال جهان به میدان می‌روند. ایران در بازی قبل به چک باخته است و آمریکا هم مغلوب فرانسه شده است.

دوچرخه سواری:

سعید صفرزاده، تنها نماینده دوچرخه سواری ایران در توکیو از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح در ماده تایم تریل انفرادی مردان رکاب می‌زند. ۳۸ دوچرخه ‌سوار دیگر در خط شروع این مسابقه قرار دارند.

صفرزاده در رقابت‌های دوچرخه سواری جاده به مسافت ۲۳۴ کیلومتر، موفق نشد به خط پایان برسد.  

تیر اندازی با کمان:

میلاد وزیری هم از ساعت ۱۱ و ۴۳ دقیقه در مرحله یک سی و دوم انفرادی مردان با بریدی الیسون از آمریکا رقابت می‌کند. تنها کماندار ایران در بازی‌های توکیو در اولین مسابقه خود که تعیین رنکینگ بود بین ۶۴ کماندار، جایگاه شصت و سوم را به دست آورد.  

بوکس:

دانیال شه‌بخش در مرحله یک هشتم نهایی وزن ۵۷ کیلو گرم مردان از ساعت ۱۴ و ۶ دقیقه با لازارو آلوارز از کوبا مبارزه می‌کند. این بوکسور ایرانی در نخستین مبارزه خود در مرحله یک شانزدهم مقابل محمد حاموت مراکشی به برتری رسید.

انتهای پیام

دونده سرعتی ایران سهمیه المپیک توکیو را به دست آورد.

 با هماهنگی کمیته ملی المپیک فرزانه فصیحی، دونده ماده ۱۰۰ متر ایران با استفاده از بند یونیورسالیتی سهمیه المپیک گرفت. بر این اساس فصیحی نهمین سهمیه زنان در بازی‌های توکیو محسوب می‌شود.

سیمین صفامهر اولین دونده ۱۰۰ متر تاریخ ایران در المپیک ۱۹۶۴ توکیو بود که حدود ۵۷ سال بعد فصیحی هم در این ماده دومین زن المپیکی شد.

تعداد سهمیه‌های ایران نیز به ۶۵ رسید و رکورد المپیک ریو شکسته شد. البته یک سهمیه کاراته در معرض خطر قرار دارد و ممکن است که این سهمیه را از دست برود اما مهدی پیرجهان دونده ۴۰۰ متربامانع هم تاکنون از طریق رنکینگ سهمیه به دست آورده است که برای المپیکی دانستن این دونده باید تا هشتم تیرماه و اعلام رنکینگ نهایی فدراسیون جهانی صبر کرد.

با برگزاری هفته پایانی رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا، تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی این مسابقات مشخص شدند.

 با برگزاری دیدار روز پایانی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا، تکلیف تیم‌های صعود کننده به مرحله سوم جام جهانی مشخص شد.
در روز پایانی این مسابقات، با شکست سه بر صفر ازبکستان مقابل عربستان در گروه D، ازبک‌ها در عین ناباوری از صعود به مرحله بعد بازماندند. همچنین امارات با برتری ۳ بر ۲ مقابل ویتنام در گروه G به عنوان صدرنشین و ویتنام به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کردند. چین هم با شکست ۳ بر یک سوریه در گروه A، صعود خود را مسجل کرد.  
به این ترتیب تیم‌های ایران، ژاپن، استرالیا، کره‌جنوبی، سوریه، عربستان، امارات به همراه تیم‌های عمان، عراق، چین، ویتنام و لبنان به عنوان پنج تیم برتر دوم گروه‌ها به مرحله سوم انتخابی جام جهانی صعود کردند.
علاوه بر این، این مسابقات حکم انتخابی جام ملت‌های آسیا را داشت که ایران، ژاپن، سوریه، قطر، کره جنوبی، استرالیا، امارات، عربستان، عمان، عراق به همراه چین (میزبان مسابقات) حضور خود را قطعی کردند.

نتایج کامل هفته پایانی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا به شرح زیر است:

گروه C

بحرین ۴ - هنگ کنگ صفر

ایران ۱ - عراق صفر

گروه F

تاجیکستان ۴ - میانمار صفر

ژاپن ۵ - قرقیزستان یک

گروه E

هند یک - افغانستان یک

بنگلادش صفر - عمان ۳

گروه A

فیلیپین یک - مالدیو یک

چین ۳ - سوریه یک

گروه B

استرالیا یک - اردن صفر

تایپه یک - کویت ۲

گروه G

تایلند صفر - مالزی یک

امارات ۳ - ویتنام ۲

گروه D

فلسطین ۳ - یمن صفر

عربستان ۳ - ازبکستان صفر

دختر وزنه بردار ایران گفت: زمان مسابقه فقط به این فکر می کردم که هیچ حرکتی را از دست ندهم تا بتوانم مدال بگیرم و تمام تمرکزم روی وزنه هایم بودم.

 یکتا جمالی دختر نوجوان ایران در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان توانست  با ثبت رکورد مجموع 308 کیلوگرم بر سکوی سوم جوانان جهان  قرار بگیرد و سه مدال برنز به دست بیاورد. جمالی اولین مدال وزنه برداری تاریخ بانوان ایران را در رده جهانی کسب کرد.

یکتا جمالی در گفتگو با ایسنا درباره عملکرد خود در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان  بیان کرد: قبل از مسابقه همه به من روحیه دادند بنابراین استرس آنچنانی برای مسابقه نداشتم و توانستم آن را کنترل کنم و فقط به این فکر می کردم که بتوانم مدال بگیرم و خدا را شکر که توانستم سه مدال برنز کسب کنم.


او ادامه داد: در سه ماه آخر اردو، به خانه نرفتم و با حمایت فدراسیون، کمک مربی و  مشاور فنی تیم، تمرینات خیلی خوبی را داشتم. در زمان مسابقه نیز  هر وزنه ای که می زدم به این فکر می کردم که می‌توانم اولین مدال را بگیرم بنابراین تلاش کردم که هیچ کدام از حرکت هایم را از دست ندهم و خدارا شکر هر شش حرکت را هم درست انجام دادم.  زمانی هم که  روی سکوی مسابقات رفتم، خیلی خوشحال بودم و حسی که داشتم را هیچ گونه نمی توانم بیان کنم. مردم عزیزم هم خیلی دعا کردند و از همه تشکر می کنم.

جمالی با اشاره به برنامه‌ای که برای آینده خود دارد گفت:  تقریباً سه سال است که وزنه برداری را شروع کرده‌ام و این اولین مسابقه بین المللی برون مرزی من بود. هدفی که دارم خیلی بزرگ است و می خواهم به طلای المپیک برسم و برای آن خیلی تلاش می کنم و می دانم که حتما به آن خواهم رسید.


نفر سوم وزنه برداری جوانان جهان در پاسخ به این پرسش که وجود رقیبانی که سابقه بیشتری نسبت به او در وزنه‌برداری داشتند و حتی مدال‌آور هم بوده‌اند نگرانش نکرد، گفت: روز مسابقه فقط به وزنه های خودم فکر می‌کردم و اصلاً کسی را نمی دیدم. تمام تمرکزم را روی کارم گذاشته بودم تا بتوانم وزنه هایم را بزنم.


جمالی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه فکر می‌کند مدالی که او گرفته چقدر در انگیزه دیگر دختران وزنه بردار تاثیر مثبت بگذارد تا قوی تر از قبل به کارشان ادامه دهند،  تاکید کرد: وزنه‌برداری بانوان ایران از سال ۹۶ شروع به کار کرده است و خیلی از وزنه‌برداران هستند که قوی کار می‌کنند. آنها هم می توانند به مسابقات بروند و مدال بگیرند.  کار سختی نیست فقط نیاز به تلاش و اراده کافی دارد.

گیل ندا،  رئیس کمیته داوران بوکس ایران در رقابت‌های گزینشی المپیک که در پاریس برگزار می‌شود، قضاوت می‌کند.

 

متن خبر :

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس، رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک در قاره اروپا از ۱۴ خرداد در پاریس فرانسه برگزار خواهد شد و بهترین داوران بوکس از سراسر جهان برای قضاوت در این رویداد مهم دعوت می‌شوند که بوکس ایران یک نماینده در تیم داوری خواهد داشت.

 

فرزاد صادق‌پور رئیس کمیته داوارن فدراسیون بوکس که در چند سال اخیر اکثر رویدادهای بزرگ بوکس را قضاوت کرده است ، با دعوت فدراسیون جهانی بوکس در پاریس هم قضاوت می‌کند.

 

صادق‌پور از جمله داوران باتجربه و سه ستاره بوکس ایران است که قضاوت‌های بسیار خوبی در رویداد بین‌المللی داشته است.

 

داور بزرگ ایران در سالهای اخیر همواره یکی از گزینه‌های فدراسیون حهانی برای قضاوت در مسابقات سرنوشت‌ساز و سطح بالا بوده است.

تیم ملی والیبال ایران از جمعه هفت خردادماه در رقابتهای لیگ ملت های والیبال به مصاف حریفان خود خواهد رفت و باید در اولین رقابت مقابل ژاپن بازی کند.

 ملی پوشان والیبال ایران در اولین دور از مسابقات لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال به مصاف ژاپن خواهد رفت. این رقابت جمعه ۷ خرداد از ساعت ۱۵.۳۰ آغاز خواهد شد.  

لیگ ملت های ۲۰۲۱ والیبال در حالی آغاز خواهد شد که ژاپن یک رقیب جدی برای ایران در المپیک به شمار می آید. ملی پوشان ژاپنی به دلیل اینکه میزبان المپیک توکیو هستند، جزو اولین تیم هایی بودند که اردوی آماده سازی خود را برپا کردند. ژاپنی ها با بازی تدارکاتی پا به این رقابتها خواهند گذاشت چرا که آنها در رقابت هایی با عنوان " شبیه سازی المپیک"  به مصاف چین رفتند و موفق شدند به پیروزی برسند؛ این درحالی است که بازی تدارکاتی ایران به دلیل شیوع کرونا و با نظر ولادیمیر آلکنو لغو شد.

بازی اول ایران با تیم ملی ژاپن حساسیت خاص خود را دارد چرا که این تیم هم گروه ایران در رقابت های المپیک است. همواره رقابتهای اول در هر تورنمنتی غیر قابل پیش‌بینی دنبال می شود. اگر هر تیم بتواند با پیروزی بازی ها را آغاز کند قطعا در ادامه رقابتها می‌تواند با افزایش روحیه به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند.

ولادیمیر آلکنو سرمربی روسی والیبال ایران قرار است اولین محک جدی خود را با والیبال ایران پشت سر بگذارد. او معتقد است که بازی های اول در هر تورنمنت خاص بوده و نمی توان نتیجه را از قبل پیش بینی کرد.

ایران که در رده هشتم جهان قرار دارد به مصاف ژاپن رده نهمی خواهد رفت. ژاپن به دلیل میزبان بودن رقابت های المپیک تمام سعی و تلاش خود را کرده تا بهترین تیمش را آماده کند؛ از این جهت ژاپن می تواند حریف جدی برای والیبال ایران باشد.

 

ایران که در المپیک همگروه ژاپن، لهستان، ایتالیا، کانادا و ونزوئلا است برای آماده سازی و هماهنگی بیشتر برای المپیک در این رقابت ها حضور پیدا کرده است. آلکنو پیش از حضور در این رقابتها گفته بود که نتیجه در لیگ ملت ها برایش مهم نیست چرا که تیم والیبال ایران هدف بزرگتری دارد و آن هدف موفقیت در المپیک است. البته اخلاق آلکنو به گونه ای است که این مربی از شکست متنفر بوده و پس از باخت به شدت عصبی می شود. این سرمربی حتی حاضر نیست در رقابتهای تدارکاتی شکست بخورد و به همین دلیل می توان گفت که آلکنو نیم نگاهی هم به سکوی این رقابتها دارد.

به نظر می‌آید این سرمربی روسی که کارنامه بسیار درخشانی در والیبال دارد، به راحتی از سکوی لیگ ملت ها هم نمی گذرد؛ هر چند که او اعلام کرده که بازی های لیگ ملت ها جنبه تدارکانی دارد. 

البته آلکنو می داند که نباید به تیم های آسیایی مخصوصا ژاپن ببازد چرا که انتظارات مردم ایران از والیبال بسیار زیاد بوده و پیروزی برابر تیم های آسیایی جزو حداقلی ها برای اهالی این رشته به حساب می آید.

ژاپن هم در سال های اخیر رشد داشته به طوری که سرمربی لهستان در مصاحبه ای اعلام کرده بود که ژاپن به تیمی قدرتمند تبدیل شده و معقتد بود ژاپن از گروهش در المپیک صعود خواهد کرد. قطعا این اظهار نظر نشان می دهد که والیبال ژاپن سرمایه گذاری کرده و طبق نتایج به دست آمده می توان گفت که این تیم در مسیر صعودی خود موفق بوده است.

آخرین بازی ایران و ژاپن به سال ۲۰۱۹ بر می گردد، جایی که ایران شکست را متحمل شد. ملی پوشان ایران در مهرماه سال ۹۸ در نهمین بازی خود در جام جهانی والیبال به مصاف ژاپن رفت و با نتیجه سه بر یک شکست خورد. ایگور کولاکوویچ در این بازی تیم خود را با ترکیب سعید معروف، پوریا یلی، مسعود غلامی، ‌ علی‌اصغر مجرد، پوریا فیاضی، ‌ میلاد عبادی‌پور و محمدرضا حضرت‌پور روانه میدان کرده بود که بازی را به ژاپن واگذار کرد.  

البته گفتنی است ایران از ابتدا به دلیل غیبت سید محمد موسوی، با ترکیب ناقص در این مسابقات شرکت کرده بود، با مصدومیت فرهاد قائمی و امیر غفور، در عمل فقط ۱۱ بازیکن برای این مسابقه داشت که دو نفر از آنها هم لیبرو بودند و همین موضوع کار را بسیار مشکل کرده بود.

این شکست تلنگری به ملی پوشان والیبال بود چرا که توقعات به گونه ای بود که تیم ملی ایران باید با ترکیب دوم خود به راحتی از پس حریفان آسیایی بر آید.

ملی پوشان ایران در ۱۰ بازی اخیر خود مقابل تیم ژاپن، به هفت پیروزی و سه شکست دست یافته اند. شکست های ایران در سال های ۲۰۱۵ (رقابت های قهرمانی آسیا)، ۲۰۱۸ (لیگ ملت ها) و ۲۰۱۹ (جام جهانی)  به ثبت رسیده است.

شکست ایران مقابل ژاپن در سال های اخیر نگرانی هایی را به وجود آورده چرا که مسئولان ژاپنی برای مسابقات المپیک با یک برنامه ریزی دقیق کار را جلو برده اند.

تقابل ۷ بازی اخیر ایران مقابل ژاپن: 

ردیف عنوان رقابت ها نتیجه
۱ جام جهانی ۲۰۱۹

ایران۱ - ۳ ژاپن

۲ لیگ ملت های ۲۰۱۹

ایران ۳ -۰ ژاپن

۳ لیگ ملت های ۲۰۱۸

ایران ۱ - ۳ژاپن

۴

جام کنفدراسیون والیبال آسیا ۲۰۱۶

ایران۳ - ۲ژاپن

۵

جام کنفدراسیون والیبال آسیا ۲۰۱۶

ایران۳ - ۰ژاپن

۶ بازی های المپیک ۲۰۱۶

ایران۳ - ۱ ژاپن

۷ جام جهانی ۲۰۱۵

ایران ۳- ۲ ژاپن

ملی پوشان ایران درحالی در این مسابقات توپ خواهند زد که در ۱۰ بازی رسمی اخیر خود به ۷ پیروزی برابر چین، کره جنوبی، قزاقستان، چین تایپه، آرژانتین و تونس رسیده و مقابل ژاپن، لهستان و ایتالیا تن به شکست داده اند.

ملی‌پوشان ژاپن هم در ۱۰ بازی اخیر خود به ۷ پیروزی مقابل کانادا، ایران، مصر، روسیه، استرالیا، آرژانتین و تونس دست یافته و مقابل تیمهای برزیل، آمریکا و لهستان شکست خورده‌اند.

یوجی نیشیدا، پشت‌خط‌زن و ستاره تیم ملی والیبال ژاپن

یوجی نیشیدا پشت‌خط‌زن و ستاره تیم ملی والیبال ژاپن که از ناحیه مچ پای راست دچار مصدومیت شده غایب احتمالی این رقابت است. این بازیکن که برای تیم ملی ژاپن مهره ارزشمندی به حساب می‌آید، پس از دفاع و هنگام فرود دچار مصدومیت شدید می‌شود و از ادامه بازی‌ها کنار می‌رود. پس از عکس برداری های انجام شده مشخص شد که این ستاره ژاپنی برای حضور در رقابت های المپیک مشکلی ندارد.

 مربی ژاپنی ۲۴ ساعت بعد از این مصدومیت در خصوص وضعیت این بازیکن گفت: نیشیدا شکستگی ندارد و برای ریکاوری این بازیکن تدابیری اندیشیده شده تا در اسرع وقت بهبودی پیدا کند. پس از بهبودی، او می تواند همراه دیگر ملی پوشان ژاپن راهی بازی های المپیک شود.

 در مصاحبه های انجام شده در خصوص وضعیت این بازیکن برای حضور در لیگ ملت ها هیچ اظهار نظری نشده و به نظر می رسد که مربیان ژاپنی تصمیم گرفته اند که به این بازیکن در لیگ ملت ها استراحت دهند.

تیم ملی ژاپن ( ۱۷ نفر دعوت شده اند) :

 پاسور ها: ماساکی اویا، فوجی، سکیتا

 پشت‌خط‌زن ها: شیمیزو، نیشیدا، اوتاکه

 سرعتی‌زن ها: اونودرا، یاماووچی، هاکو ری، کنتارو تاکاهاشی

 قدرتی‌زن ها: ایشیکاوا، فوکوزاوا، اوتسوکا، تاکاناشی، ران تاکاهاشی

 لیبرو ها: یاماموتو، اوگاوا

هدایت ژاپنی‌ها را  یوئیجی ناکاگائیچی برعهده خواهد داشت.

تیم ملی ایران (۱۷ نفر دعوت شده اند) : 

 پاسور ها: سعید معروف، محمد طاهر وادی

 پشت‌خط‌زن ها: امیر غفور، صابر کاظمی، بردیا سعادت

 قدرتی‌زن ها: میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی

 سرعتی‌زن ها : سید محمد موسوی، مسعود غلامی، علی شفیعی، علی اصغر مجرد، رضا عابدینی

 لیبرو ها :محمدرضا حضرت‌پور، آرمان صالحی

هدایت ایران را ولادیمیر آلکنو بر عهده خواهد داشت.

فهرست تیم ملی در حالی اعلام شد که هیچ‌کدام از مهاجمان سپاهان در این لیست حضور ندارند.

دوشنبه شب فهرست تیم ملی برای حضور در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی اعلام شد و طبق این لیست ۵ بازیکن از پرسپولیس، ۳ بازیکن از سپاهان، یک بازیکن از استقلال، یک بازیکن از تراکتور و ۱۶ لژیونر شاغل در لیگ‌های مختلف اروپایی و آسیایی در فهرست تیم‌ملی قرار گرفتند و باید خود را در رقابتی حساس مقابل هنگ کنگ، کامبوج، عراق و بحرین آماده کنند.

در میان دعوت شده‌ها بازگشت سعید عزت‌اللهی، هافبک دفاعی تیم وایله دانمارک به فهرست تیم ملی، دعوت مجدد جعفر سلمانی بازیکن پورتیموننزه و هم‌چنین بازگشت صادق محرمی پس از رها شدن از بند مصدومیت قابل توجه است. دراگان اسکوچیچ در این فهرست در هر پست چند بازیکن را انتخاب کرده است و از میان خط خورده‌ها می‌توان به جا ماندن رشید مظاهری، دروازه‌بان استقلال اشاره کرد که در این فهرست جایی ندارد.

نکته‌ای که در میان جا مانده‌ها از لیست تیم ملی می‌توان به آن اشاره کرد دعوت نشدن مهاجمان سپاهان بود. ‌جایی که خط آتش این تیم متشکل از سجاد شهباززاده، محمد محبی و محمدرضا عباسی جایی در این لیست ندارند. مثلث خط حمله سپاهان روی هم ۲۶ گل به ثمر رسانده که این آمار از مجموع گل‌های زده ۱۴ تیم لیگ برتری بیش‌تر است و رکورد قابل توجهی به حساب می‌آید. سپاهانی‌ها هم‌چنین با به ثمر رساندن ۴۲ بیش‌ترین گل زده را در میان تیم‌های لیگ برتری به نام خود ثبت کرده‌اند.

البته تیم ملی ایران همواره در دوره‌های مختلف بهترین مهاجمان را در اختیار داشته و در این برهه زمانی با وجود دعوت نشدن مهاجمان سپاهان نیز با توپ پر در مسابقات مقدمانی جام جهانی حضور پیدا می‌کند. مهاجمانی از جمله سردار آزمون، مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد که در لیگ‌های اروپایی درخشیده‌اند، به خوبی می‌توانند خط حمله تیم ملی را برای گلزنی تضمین کنند و در کنار این بازیکنان باید به حضور کاوه رضایی، مهدی قائدی، مهدی ترابی و سامان قدوس هم اشاره کرد که در آمادگی به ثمر می‌برند.

مهاجمان دیگری از جمله الهیار صیادمنش و شهاب زاهدی دو بازیکن شاغل در تیم زوریا اوکراین هم می‌توانستند در اختیار تیم ملی ایران باشند اما هر کدام به دلایلی در  این فهرست حضور ندارند. با تمام نقاط قوت و ضعف فهرست تیم ملی، شاگردان دراگان اسکوچیچ باید بهترین خود را ارائه دهند تا تیم ملی بتوانند از این مرحله عبور کند و حضور در جام جهانی امیدوارتر شود.

کیل ندا،  با حکمی از سوی مدیرکل کار و امور اجتماعی استان گیلان علیرضا علیزاده رییس هیئت بوکس کارگری استان گیلان گردید.

قابل به ذکر است علیزاده جزو قهرمانان خوشنام، محبوب و پیش کسوت استان گیلان و شهر رشت می باشد که سابقه ریاست هیئت بوکس شهرستان رشت را در رزومه مدیریتی خود دارد.
انتظار میرود با حضور علیزاده بر این کرسی شاهد تحولاتی چشمگیر در حوزه ورزش کارگری باشیم.

صفحه1 از63

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.