پیام تقدیر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی اعلام نتایج ارزیابی اعتبار بخشی مرکز آموزشی درمانی پورسینا

پیام تقدیر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی اعلام نتایج ارزیابی اعتبار بخشی مرکز آموزشی درمانی پورسینا

گیل ندا،  دکتر انوش دهنادی مقدم طی پیامی ضمن تبریک به پرسنل مرکز آموزشی درمانی پورسینا جهت کسب موفقیت در ارزیابی اعتباربخشی ملی بیمارستان های کشور، از زحمات تک تک آنان تقدیر بعمل آورد.
 
 
تصویر

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی متن پیام بدین شرح است:

 

کسب موفقیت در چهارمین دوره ارزیابی اعتباربخشی ملی بیمارستان ها و قرار گرفتن مرکز آموزشی درمانی  پورسینا در لیست بیمارستان های درجه یک کشور، یقینٱ مرهون  تلاشهای شبانه روزی پرسنل باتوجه به سختی کار در  شرایط کووید _19  بوده که در پیشرفت و توسعه اهداف بیمارستان پورسینا دلسوزانه تلاش کرده‌اند.

لیکن این موفقیت چشمگیر آغازی  است تا با توجه بر ظرفیت های موجود و قدرت ایمان از مشکلات پیش رو عبور کرده  و در راستای امور محوله که همانا ارائه خدمت خالصانه و درمان مراجعین و شهروندان با گشاده رویی و رعایت اصول اخلاق حرفه ای بیش از گذشته کوشا باشیم تا به جایگاه عالی برای این مرکز آموزشی و درمانی در سطح کشور نائل آییم.

 

بی شک نیروی انسانی مهمترین عامل پیروزی و موفقیت در هر زمینه ای است و باید قدردان زحمات تمامی این عزیزان بود و کسب قبولی در این آزمون نباید موجب غرور شده بلکه ابتدای راه بوده و باید اخذ رتبه عالی با نمره بالا مد نظر قرار گیرد تابتوانیم رسالت دانشگاهی خود را ایفا نماییم. همواره باید درنظر داشته باشیم که رضایتمتدی مردم یکی از ارکان و ملاک تعالی است و تا رسیدن به آن درجه باید تلاش بسیار کرد.

 

شایسته است از دکتر  ارسلان سالاری ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی گیلان که با پیگیری های دلسوزانه خود و زحماتی که در راستای نوسازی و تکمیل تجهیزات این مرکز انجام دادند و همچنین تلاش های تیم مدیریت اجرایی ،کلیه سرپرستاران، پزشکان دلسوز، پرسنل بخش پشتیبانی،داروخانه،پذیرش،صندوق،

بخش مالی و بیمه گری، رادیولوژی ، (بخش خدمات و نگهبانی)و همه کسانی که در این راه  با این مرکز آموزشی درمانی همکاری کردند تقدیر نموده و از پروردگار متعال توفیقات روز افزون را برای همگان مسئلت می نمایم.

 

دکتر انوش دهنادی مقدم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

گیل ندا
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.